UNITEK UNITEK KABEL DISPLAYPORT 2.1 8K@120HZ 1,5M
Symbol: C1626GY01-1.5M
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 56.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C1626GY01-1.5M
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 56.00
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Maksymalna rozdzielczość | 15360 x 8640 px |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Złącze 2 | Męska |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Typ przewodu | Round cable |
| Tworzywo kabla | Miedź cynowa |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 15360 x 8640 |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kompresja strumienia wyświetlania (DSC) | Tak |
| Wsparcie HBR3 | Tak |
| Wersja kompresji strumienia wyświetlania (DSC) | 1.2a |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.