UNITEK UNITEK KABEL HDMI 2.0, 4K,HIGH SPEED,5M, C11041BK
Symbol: C11041BK
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 40.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11041BK
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 40.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Technologia dolby | DTS-HD |
| Technologia dolby | Dolby TrueHD |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Średnica przewodu | 8 mm |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 190mm |