Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank Vention 20W PD 10000 mAh czarny
Symbol: FHNB0
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 145.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FHNB0
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 145.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | ABS |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Składana podpórka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon, Uniwersalne |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 20 W |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przeładowaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Kontrola temperatury ładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przepięciem |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Power Delivery | Tak |
| Moc Power Delivery | 20 W |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 90mm |
• Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych.
• Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego.