Vention Hub 5w1 USB-C 3.0 Vention 0.15m
Symbol: TGZHB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 48.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TGZHB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 48.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 4 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 180mm |