Verbatim Pendrive Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64GB USB 3.0
Symbol: 98666
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 336.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 98666
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 336.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Prędkość odczytu z nośnika | 35 MB/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Prędkość zapisu nośnika | 100 MB/s |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 89mm |
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Nie narażać na działanie wilgoci.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.