Verbatim Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless with Stand 10000mAh USB-C PD 3.0 Grey
Symbol: 32268
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 240.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32268
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 240.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Ładowanie |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Napięcie | 5 - 9 V |
| Prąd wejściowy | 3 - 2 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 20 W |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Napięcie operacyjne | 5 - 12 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 35 W |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Waga produktu | 217,8 g |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Wysokość produktu | 15,5 mm |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Źródło ładowania | USB |
| Wbudowane radio | Nie |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | Magnetic metal ring |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 100mm |