Verbatim Verbatim Dual QuickStick pamięć USB 512 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Szary
Symbol: 32042
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32042
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 556.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Inne |
| Wysokość produktu | 10,8 mm |
| Głębokość produktu | 81,5 mm |
| Waga produktu | 32 g |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| System operacyjny | Windows 11, 10, 8 Mac OS X 14+ Android 4.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone oprogramowanie | Nero Backup SW |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| EAN/UPC/GTIN | 023942320425 |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85235110 |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 50mm |