WD Dysk HDD WD Red Pro WD142KFGX (14 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Symbol: WD142KFGX
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 2895.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD142KFGX
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 2895.00
| Specyfikacja | |
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 14 TB |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Interfejs | SATA III |
| Średnia szybkość transferu HDD | 255 MB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Hot-swap | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Przeznaczenie | NAS |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 31mm |
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.