XD DESIGN XD DESIGN POKROWIEC LAPTOP SLEEVE 14 BLACK P/N: P706.201
Symbol: P706.201
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 84.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P706.201
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 84.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Eleganckie etui podróżne | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Głębokość | 6,35 cm (2.5") |
| Szerokość (cm) | 34 cm |
| Waga produktu | 375 g |
| Wysokość (cm) | 24 cm |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 270mm |