XD DESIGN XD DESIGN TORBA URBAN WATER RESISTANT DUFFLE CZARNA P/N: P706.2901
Symbol: P706.2901
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 343.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P706.2901
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 343.00
| Specyfikacja | |
| Wodoodporność | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Pasek na ramię | Tak |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga | 900 g |
| Szerokość | 495mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 110mm |