Xtorm Xtorm FS5103U bank mocy Litowo-polimerowy (LiPo) 10000 mAh Zielony
Symbol: 1315491
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 248.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1315491
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 248.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kształt | Prostokątny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Moc wyjściowa portu 2 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 1 | 20 W |
| Wbudowane radio | Nie |
| Źródło ładowania | USB |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Zasilanie USB | Tak |
| Czas ładowania baterii (USB) | 2,5 h |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przewody | USB |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Złącze USB typu A | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |