Ducky Ducky DKON2061ST klawiatura Gaming USB QWERTY Amerykański międzynarodowy Biały
Symbol: GATA-1977
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 499.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GATA-1977
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 499.00
| Specyfikacja | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 590 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 302 x 108 x 40 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rodzaj przełącznika | Gateron Yellow |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 160mm |