EK Water Blocks EK Quantum Vector RX 6700XT Backplate Karta graficzna Tylna rejestracja Czarny 1 szt.
Symbol: WAEK-2214
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 213.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2214
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 213.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Płyta tylna |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Obsługiwane produkty | Radeon RX 6700 XT |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 13mm |