Endgame Gear Mysz gamingowa Endgame Gear XM1 RGB Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 16000 DPI
Symbol: EGG-XM1RGB-DR
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 274.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGG-XM1RGB-DR
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 274.00
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 82 g |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Częstotliwość Polling rate | 250,500,1000 Hz |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Szybkość śledzenia myszy | 450 ips |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 50mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Produkt należy chronić przed wilgocią.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.