GEMBIRD GEMBIRD KABEL HDMI ULTRA HIGH SPEED ETHERNET 8K 1M
Symbol: CC-HDMI8K-1M
Dostępność: Duża dostępność 87 szt.
Cena: 9.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-HDMI8K-1M
Dostępność: Duża dostępność 87 szt.
Cena: 9.00
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Średnica przewodu | 8 mm |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 270mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.