GENESIS GENESIS Thor 230 TKL klawiatura Gaming USB QWERTY Angielski Niebieski
Symbol: NKG-2164
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NKG-2164
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Anti-ghosting | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 363 x 155 x 39 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Zastosowanie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Język klawiatury | US International |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Siła uruchamiania | 50 g |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Panda |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 47mm |