GoodRam Pendrive GoodRam Twister UTS2-0080K0R11 (8GB; USB 2.0; kolor czarny)
Symbol: UTS2-0080K0R11
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UTS2-0080K0R11
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 25.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Układ | Obrotowy |
| Waga produktu | 15 g |
| Głębokość produktu | 57,1 mm |
| Wysokość produktu | 10,7 mm |
| Szerokość produktu | 19,3 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 25 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 20 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Pojemność | 8 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 5 MB/s |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Rodzaj opakowania | Pęcherz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 103mm |
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Nie narażać na działanie wilgoci.