HAVIT Słuchawki Bluetooth Havit Modern Buds (fiolet)
Symbol: Modern Buds
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Modern Buds
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 3 g |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Dokanałowy |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 4,5 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 400 mAh |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pojemność baterii | 25 mAh |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Zasięg działania | 10 |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.