HAVIT Słuchawki bezprzewodowe nauszne Havit H2590BT Pro (czarny)
Symbol: H2590BT PRO
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2590BT PRO
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 150 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| microSD | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Czas czuwania | 300 h |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Czas rozmowy | 12 h |
| Zasięg | 10 m |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 233mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.