HAVIT Słuchawki bezprzewodowe nauszne Havit I62 (biały)
Symbol: I62
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: I62
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 187 g |
| Kolor produktu | Biały |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Czas odtwarzania muzyki | 8 h |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 206mm |
| Długość | 71mm |
| Wysokość | 258mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.