IBOX HUB I-BOX 4-PORTOWY USB3.0 + USB 2.0, SLIM
Symbol: IUH3FAS
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 19.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IUH3FAS
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 19.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium matowe |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Długość przewodu | 0,13 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.0 |
| Interfejsy hub | USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 87mm |