RAZER Słuchawki Razer BlackShark V3 Pro black
Symbol: RZ04-05400100-R3M1
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1184.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ04-05400100-R3M1
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1184.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 367 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Segment rynku | Konsument |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Przewody | 3.5 mm to USB Type-C |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Łączność radiowa | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 15 min |
| Czas odtwarzania muzyki | 70 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Materiał membrany | Celuloza |
| Rodzaj redukcji hałasu | Hybrydowy |
| Typ sterownika | TriForce |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 116mm |
| Wysokość | 266mm |