SHURE Shure SE215DYWH+UNI-EFS - Słuchawki douszne AONIC215 z pojedynczym przetwornikiem i kablem 3.5mm (białe)
Symbol: 010-21-134
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 523.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-21-134
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 523.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki douszne |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor kabla | Czarny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Odłączany przewód | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Walizka | Tak |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe końcówki do uszu w 3 rozmiarach |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 159mm |
| Długość | 159mm |
| Wysokość | 72mm |
• Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe.
• Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur.
• Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu.