SPARKLE Karta graf. SPARKLE Intel ARC A770 ROC 16GB Black
Symbol: 1A1-S00413300G
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1752.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1A1-S00413300G
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1752.00
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | Arc A770 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2300 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | Intel |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Akceleratory promieni | 32 |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Przepustowość pamięci | 560 GB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 17,5 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Pobór mocy | 225 W |
| Waga produktu | 360 g |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Długość produktu | 281 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 22.04 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Silniki Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX) | 512 |
| Rdzenie Xe | 32 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szerokość | 353mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 200mm |