SPARKLE Karta graf. SPARKLE SA310C-4G A310 ECO 4GB GDDR6
Symbol: SA310C-4G
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 666.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SA310C-4G
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 666.00
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 1000 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Rodzina procesorów grafiki | Intel |
| Procesor graficzny | Arc A310 ECO |
| Ray Tracing | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przepustowość pamięci | 124 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 15,5 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Minimalna moc zasilacza | 350 W |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 202 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| liczba Mini DisplayPort | 2 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 195mm |
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwierać obudowy karty graficznej, aby uniknąć porażenia prądem.
• Zainstaluj w dobrze wentylowanym miejscu, aby zapobiec przegrzaniu.