Seasonic Seasonic Prime TX-1600 Noctua Edition moduł zasilaczy 1600 W 24-pin ATX ATX Czarny
Symbol: 2B07-02A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 3026.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2B07-02A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 3026.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Prąd wejściowy | 15 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (-12V) | 6 W |
| Łączna moc | 1600 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 133,3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+12 V) | 1600 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Poziom hałasu | 10 dB |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | REACH, RoHS, Energy Star, ErP Lot 6, WEEE |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 75 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 950 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 690 mm |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 1 |
| Złącze zasilania ATX (12+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 200mm |