Seasonic Zasilacz Seasonic 850W Core SRP-CGX851-A5A32SF ATX 3.1 80+ Gold
Symbol: SRP-CGX851-A5A32SF
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 603.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRP-CGX851-A5A32SF
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 603.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przekroczenie napięcia całkowitego |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+12 V) | 840 W |
| Prąd wejściowy | 9 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc | 850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 70 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny, Peripheral (Molex) to SATA 3.3, Procesor, PCIe, SATA |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Szerokość | 287mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 195mm |