Sennheiser Sennheiser Momentum 4 Wireless - słuchawki bezprzewodowe
Symbol: SENMOMENTUM4BK
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1528.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SENMOMENTUM4BK
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1528.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 46,3 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Zawartość opakowania | Podróżne etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter do samolotu x 1 |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 293 g |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 h |
| Czas ładowania baterii | 2 h |
| Pasmo przenoszenia | 6 - 22000 Hz |
| Aktywna redukcja szumów | Tak |
| Impedancja | 470 Ω |
| Średnica przetwornika | 42 mm |
| Maksymalny SPL | 106 dB |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 230mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.