Sharkoon Sharkoon SilentStorm SFX Gold moduł zasilaczy 500 W 20+4 pin ATX Czarny
Symbol: 4044951016419
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 625.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4044951016419
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 625.00
| Specyfikacja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 40 A |
| Prąd wejściowy | 7 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Łączna moc (+3.3 V) | 105 W |
| Łączna moc | 500 W |
| Łączna moc (+12 V) | 480 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | +12V,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 105 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | SFX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 232mm |
| Wysokość | 194mm |