Toshiba Dysk Toshiba 8,9 cm (3,5") 4 TB SATA3 NAS N300 7200 obr./min wewnętrzny luzem
Symbol: MN10ADA400ES
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1163.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MN10ADA400ES
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1163.00
| Specyfikacja | |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 281 MiB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Cykle start/stop | 300000 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1000000 h |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| technologia SMART | Tak |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 7,43 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,14 W |
| Waga produktu | 710 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 120mm |