Toshiba Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Flex 2,5" 1 TB Specialty, ciepły srebrny
Symbol: HDTX210ESCAA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 598.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDTX210ESCAA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 598.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 130 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość produktu | 14,3 mm |
| Przewody | USB Typ-C do Micro-USB Typ-B |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB Type-B |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| System formatu pliku | exFAT |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 38mm |