Verbatim Dysk SSD Verbatim VI550 S3 49352 (512 GB ; 2.5"; SATA III)
Symbol: 49352
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 586.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 49352
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 586.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Współczynnik TBW | 360 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| SSD jest przeznaczona do | Konsument |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe | Nie |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,9 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Głębokość opakowania | 24 mm |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 g |
| Wysokość opakowania | 159 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 163 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 1560 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 115 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 168 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 58 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 780 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 25mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.