Xtorm Powerbank Xtorm FUEL FS5102U 10000mAh Litowo-polimerowy (LiPo) Morski
Symbol: 1314705
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 210.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1314705
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 210.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Morski |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Moc wyjściowa portu 2 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 1 | 20 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Wbudowane radio | Nie |
| Czas ładowania baterii (USB) | 2,5 h |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Przewody | USB |
| Złącze USB typu A | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 28mm |
| Wysokość | 108mm |