Ducky Ducky One 3 Daybreak Mini klawiatura Gaming USB Niemiecki Czarny, Niebieski, Zielony
Symbol: GATA-1589
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 597.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GATA-1589
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 597.00
| Specyfikacja | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Anti-ghosting | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Podświetlenie | Tak |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 310 x 110 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 593 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Brown |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 337mm |
| Wysokość | 158mm |