Endgame Gear Endgame Gear MPC890 Podkładka dla graczy Niebieski
Symbol: GAMA-852
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 196.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GAMA-852
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 196.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Materiał powierzchni | Tkanina |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 475mm |
| Wysokość | 81mm |