FURY FURY SŁUCHAWKI FUKIYA F6 BEZPRZEWODOWE BIAŁE Z MIKROFONEM
Symbol: NFU-2337
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 206.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NFU-2337
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 206.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 207 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Czas pracy | 2400 min |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Podświetlenie | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Regulacja głośności | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 235mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.