Gigabyte MONITOR GIGABYTE LED 31,5" GS32QC 165Hz
Symbol: GS32QC
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS32QC
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1191.00
| Specyfikacja | |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 26 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga (bez podstawy) | 4,62 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 709 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 709 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 497 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 419 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 238 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 94,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,86 kg |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Szerokość opakowania | 794 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | DisplayPort |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 109% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar plamki | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer, Crosshair |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 530mm |
| Wysokość | 796mm |
• Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami.
• Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych.