RAZER Mysz Razer Basilisk V3 Pro K
Symbol: RZ01-05240100-R3G1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 641.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ01-05240100-R3G1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 641.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podpórka pod kciuk | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Tworzywo stóp | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Projekt pionowy | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Waga produktu | 112 g |
| Szerokość produktu | 75,1 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 42,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Stacja dokująca do ładowania w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość ruchu | 35000 DPI |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 90 |
| Liczba przycisków programowalnych | 11 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Funkcje kablowe | Spleciony |
| Liczba profili | 5 |
| Sensor | Focus Pro 35K |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 176mm |