RAZER Mysz Razer Viper V3 Pro
Symbol: RZ01-05120200-R3G1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 633.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ01-05120200-R3G1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 633.00
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Praworęczny |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 95 h |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Wysokość produktu | 39,9 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Szerokość produktu | 63,9 mm |
| Głębokość produktu | 127,1 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Częstotliwość Polling rate | 1000,2000,4000,8000 Hz |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 90 |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Rozdzielczość ruchu | 35000 DPI |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + USB Type-C |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 180mm |