Sennheiser Słuchawki Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless White
Symbol: 509267
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1011.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 509267
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1011.00
| Specyfikacja | |
| Długość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 293 g |
| Głębokość produktu | 46,3 mm |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Zasięg | 260 m |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Napięcie | 5 V |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały |
| Czas ładowania | 120 min |
| Mikrofon | Tak(4) |
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 3 m |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Impedancja | 470 Ω |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,04% |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, klasa 1 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czułość | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia | 6 - 22000 Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| System akustyczny | Otwarty |
| Redukcja szumów | Tak |
| Czas pracy (max) | 20 godz. |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 225mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.