Transcend Transcend ESD310 512 GB USB Type-A na USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Srebrny
Symbol: 439576
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1144.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 439576
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1144.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 7,8 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Szerokość produktu | 71,3 mm |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze USB | USB Type-A na USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Prędkość zapisu nośnika | 950 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Szerokość | 16mm |
| Długość | 116mm |
| Wysokość | 78mm |