EQUIP Kabel DisplayPort - DisplayPort (M) do DisplayPort (M) - DisplayPort 1.4 - 30.0m - Aktywny, Obsługuje 8K 30 Hz (7680 x 4320) - (
Symbol: 430632
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 756.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 430632
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 756.00
| Specyfikacja | |
| Kompresja strumienia wyświetlania (DSC) | Tak |
| Transport wielostrumieniowy (MST) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Szerokość pasma | 32400 MB/s |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Długość kabla | 30 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Waga produktu | 860 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 230 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,8 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |