GLORIOUS Glorious PC Gaming Race GMMK Pro Klawiatura bez kości
Symbol: GLO-GMMK-P75-RGB-W
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 963.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GLO-GMMK-P75-RGB-W
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 963.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Klawiatura bez kości |
| Materiały | Aluminium |
| Rozmiar klawiatury | 75% |
| Kompatybilność z marką | Glorious PC Gaming Race |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kompatybilność | GMMK Pro |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 332 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Przewody | USB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Narzędzie do usuwania nasadek na klucze | Tak |
| Zawartość opakowania | 1x GMMK PRO, 1x Keycap Puller Tool, 1x Switch Puller Tool, 1x Braided USB Cable, Stickers |
| Szerokość | 192mm |
| Długość | 404mm |
| Wysokość | 87mm |
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.