SPARKLE Karta graficzna SPARKLE Intel Arc A750 TITAN OC Edition
Symbol: SA750T-8GOC
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 1074.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SA750T-8GOC
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 1074.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 28 |
| Rodzina procesorów grafiki | Intel |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Taktowanie procesora | 2200 MHz |
| Ray Tracing | Tak |
| Procesor graficzny | Arc A750 TITAN OC Edition |
| Technologia CUDA | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Szybkość przesyłania danych | 16 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Przepustowość pamięci | 512 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Materiał tylnej płyty | Metal |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Wysokość produktu | 50,4 mm |
| Szerokość produktu | 305,5 mm |
| Głębokość produktu | 103,4 mm |
| Waga produktu | 1,094 kg |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wsparcie 8k | Tak |
| ThermalSync™ | Tak |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Wersja DisplayPort | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 210mm |