Sennheiser Sennheiser HD 560s Słuchawki Opaska na głowę Złącze 3,5 mm Czarny
Symbol: 509144
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 826.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 509144
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 826.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 240 g |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 3 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,05% |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 38000 Hz |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Impedancja | 120 Ω |
| Szerokość | 274mm |
| Długość | 204mm |
| Wysokość | 118mm |