Sennheiser Słuchawki SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 4 - BLACK COPPER
Symbol: 700367
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 983.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 700367
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 983.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 46,3 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Długość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 72,4 g |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Czas ładowania | 120 min |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Napięcie | 5 V |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Regulacja głośności | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 21000 Hz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, klasa 1 |
| Impedancja | 470 Ω |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP |
| Czas pracy (max) | 7,5 godz. |
| Czułość | 107 dB |
| Redukcja szumów | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| System akustyczny | Otwarty |
| Czas pracy z etui ładującym | 30 h |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,08% |
| Szerokość | 97mm |
| Długość | 43mm |
| Wysokość | 111mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.