Toshiba Toshiba Canvio Advance zewnętrzny dysk twardy 4 TB 2.5" USB Typu-A 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Biały
Symbol: HDTCA40EW3CA
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 920.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDTCA40EW3CA
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 920.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Waga produktu | 217,5 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 109 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Typu-A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| System formatu pliku | NTFS |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 110mm |
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.