Toshiba Toshiba Canvio Flex zewnętrzny dysk twarde 4 TB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
Symbol: HDTX240ESCCA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 975.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDTX240ESCCA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 975.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość produktu | 19,5 mm |
| Waga produktu | 202 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 109mm |
| Wysokość | 78mm |